Lennuinfo osakond (LIO)
Prindi Saada link

VFR Infoteatmik

Viimane muudatus: 29. juuli 2016

VFR Infoteatmik sisaldab informatiivseid andmeid ning valdajate poolt seatud piiranguid VFR lennuväljade kasutamise kohta.

Lennuvälja või kopteriväljaku informatsiooni avaldamiseks VFR Infoteatmikus peab lennuvälja/kopteriväljaku valdaja esitama sooviavalduse Lennuliiklusteeninduse AS-i Lennuinfo osakonnale. Lennuliiklusteeninduse AS-l ei ole volitusi avaldamaks VFR Infoteatmikus informatsiooni lennuväljade ja kopteriväljakute kohta, kelle valdajad seda ei soovi.

Lennuvälja valdaja vastutab Andmete terviklikkuse ja usaldatavuse ning edastatavate Andmete kõrge kvaliteedi eest.

Lennuliiklusteeninduse AS ei ole vastutav andmete edastamise käigus tekkinud informatsiooni vigade eest ning ei kanna vastutust otsese ega kaudse kahju eest, mis on tekkinud andmetes sisalduvatest ebatäpsustest või mittetäielikkusest. Lennuliiklusteeninduse AS vastutab standardsel kujul informatsiooni avaldamise ja rahvusvahelise kättesaadavuse eest.

VFR Infoteatmiku uuendamine toimub vastavalt uue informatsiooni laekumisele.

VFR Infoteatmik sisaldab informatsiooni järgnevate lennuväljade kohta: HUMALA, JÕHVI, KARKSI, LENNUNDUSMUUSEUM, LYCKHOLM, NARVA, RAKVERE, RAPLA, RIDALI, RIIDAJA, ROOMASSAARE, VARSTU, VILJANDI, VORMSI ja kopteriväljaku SALME kohta.

 

 

 

Avald. kuupäev Number / pealkiri
29. juuli 2016VFR Infoteatmik (22.8 MB)
© EANS 2019

 

Ettepanekute korral, vigade või puuduste avastamisel pöörduda:

Lennuliiklusteeninduse AS
Lennuinfo osakond
Kanali põik 3,
Rae küla, Rae vald
10112 Harjumaa
 

Tel: 625 8285, 625 8289
Faks: 625 8200
E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.